kwietnia 13, 2017

"Początki zawsze są niezręczne"

Cześć,
tutaj Małgosia
Nie trudno się domyślić, że ten blog będzie o KSIĄŻKACH. Zamierzam pisać recenzję, cytaty, ciekawostki... Jeśli zaciekawi Was ten temat możecie zostawić komentarz lub obserwacje, będzie mi na prawdę bardzo miło. 
Chciałam Wam powiedzieć skąd możecie mnie znać. Dużo osób może mnie kojarzyć z innego bloga lub z bookstagram. Lubię to robić i sprawia mi to frajdę. W swoim życiu dużo czasu poświęcam na książki, a to wiąże się z tym, że jestem cały czas z nowinkami książkowymi.
No to...przyszedł czas na parę słów o sobie.

Jestem Małgosia i mam 15 lat, chodzę do 2 gimnazjum. Wolny czas spędzam albo na robieniu zdjęć, albo na czytaniu książek. Jestem raczej osobą, która chciałaby mieć każdą nową książkę na półce. Jednak nie zarabiam i trudno mi jest kupować każdą książkę (szczególnie, że zbieram na laptopa). Uwielbiam też biegać i jeździć na rolkach to zawsze mnie odpręża. Na tym blogu będę skupiała się na recenzjach, ale nie tylko.

Myślę, ze was zaciekawiłam swoją osobą, także to tyle ode mnie. Gosia


8 komentarzy:

 1. Witam po książkowej stronie blogsfery :D Na starcie życzę Wam wytrwałości i dużo czasu na czytanie!
  Zapraszam też do mnie:
  biblioteka-feniksa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę rozwoju i wytrwałości w blogowaniu! :) Czekam na kolejne posty, a w wolnej chwili zapraszam do siebie:
  irrytacja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nam miło i dziękujemy za miłe słowa :)

   Usuń
 3. Powodzenia ! Blog zapowiada się bardzo ciekawie na pewno będę tu często wpadać, ponieważ uwielbiam czytać. Zapraszam także do mnie : http://madelinemagda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę Wam cierpliwości i radości w pisaniu bloga :) Temat macie bardzo fajny, gdyż ja osobiście uwielbiam czytać książki ,co chwila w dłoniach mam inną :) Będę na pewno Was odwiedzać. Zapraszam do siebie http://seemixieblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Małgosiu, miło w takim razie, że dołączyłaś do blogosfery :) Ja w niej jestem również od niedawna i widzę, że dzięki takiemu hobby, bardzo się rozwijam. Blog też mi przynosi mnóstwo satysfakcji i Tobie życzę tego samego :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okularnica czyta , Blogger