sierpnia 03, 2018

"Moon Journal powie ci, który wieczór będzie najlepszy na randkę."- Recenzja książki: "Moon Journal"- Sandra Sitron

Jestem już z powrotem. Uwielbiam miasto Poznań! Chciałabym w przyszłości tam studiować. Jeżdżę tam już od dziecka więc mam bardzo dobre rozeznanie w Poznaniu. 
Dziś zapraszam was na recenzję książki: "Moon Journal"- Sandry Sitron.

Opis:
Twój osobisty przewodnik, który pozwoli ci odnaleźć harmonię z naturą i wewnętrzną równowagę. Dzięki Moon Journal złapiesz rytm- zdrowia, miłości i kariery.
 Oślepieni blaskiem ekranów smartfonów zapomnieliśmy o naturalnym rytmie życia, który wyznaczają cykle faz Księżyca i gwiazdy. Moon Journal pomoże ci do niego powrócić i właściwie nastawić twój zegar biologiczny.
  Moon Journal powie ci, który wieczór będzie najlepszy na randkę, kiedy warto porozmawiać z szefem o podwyżce i kiedy... po prostu odpuścić. Nie tylko pokaże, jak działa zegar życia regulowany przez fazy Księżyca, ale i praktycznie doradzi, jak wykorzystać jego wskazania, aby odnaleźć szczęście i wejść na drogę osobistego rozwoju.
Opinia:
 Jak pisałam wstęp zastanawiałam się jak ja napiszę tę recenzję. Totalnie się nie znam na takich sprawach i z mojej perspektywy, dla mnie ta książka nie ma sensu. Ale jak ktoś się na tym zna i to lubi, to czemu nie. Opowiem wam pokrótce o tej książce i jak ja ją widzę. Bo nie ma sensu was okłamywać i wymyślać jakieś zmyślone opinie. 

Nie orientuje się za bardzo, o co chodzi, ponieważ nie interesuję się taką tematyką. Jedno co muszę przyznać to pięknie wykonana książka. Widać, że ktoś się bardzo postarał i zrobił kawał dobrej roboty. Niestety ale sama książka mnie nie zainteresowała i nawet nie wiedziałabym co z nią zrobić. Żadnej fabuły. Żadnej Akcji i bohaterów. Tego nie macie w tej książce. Jest to poradnik, w którym również możecie coś zapisywać. Kolor okładki oczywiście fiolet, pomieszany z srebrnymi dodatkami. Fajne jest to, że jak przeczytacie wstęp to wszystko powinno wam się przejaśnić. Będziecie wiedzieć o co chodzi. Czy macie znak zodiaku baran, waga czy ryba, nie ważne. Wszystko macie objaśnione w tej książce. I każdy znak zodiaku będzie w tej książce. Macie tam również opisane fazy księżyca. Więc będziecie wiedzieć o księżycu jeszcze więcej niż wiedzieliście dotychczas. 


No to czas na podsumowanie. Książkę oceniam 6/10 i nie wiem, czy bym wam ją poleciła. Jeśli interesuje się takim tematem książki, to jak najbardziej. Piękna książka, świetnie wykonana. 

Dziękuję, że przeczytaliście tę recenzję. Jeśli wam się spodobała będzie mi bardzo miło jak skomentujecie i zaobserwujecie. A ja się z wami żegnam i do zobaczenia w następnej recenzji .

Za możliwość przeczytania i napisania recenzji dziękuję wydawnictwu Znak.

3 komentarze:

 1. Poznanianka pozdrawia :)
  Generalnie nie wydaje mi się, żeby znak zodiaku czy fazy Księżyca miały jakiś większy wpływ na zachowanie ludzi, więc przypuszczam, że ten poradnik raczej nie byłby mi potrzebny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie cierpię poradników, więc to zdecydowanie nie jest propozycja dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Książkę kopiłabym choćby tylko z powodu pięknego wydania :).

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Okularnica czyta , Blogger